Petrol ve Doğalgaz

Petrol ve Doğalgaz

Hamarat Petrol, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İstasyonlarımızda; yağ kontrolü, cam silme ve lastik hava basınç kontrolü tüm müşterilerimize  sunduğumuz standart hizmetlerimizdendir. Yağ değişimi ve oto dış yıkama hizmetlerimiz de ücretsiz verilmektedir. Hamarat Petrol; her müşterisine bu misyon çerçevesinde kaliteli ürün, esnek ödeme koşulları, teknik destek, kaliteli ve hızlı hizmet sunar. Bu amaç doğrultusunda müşterisinin tam bir çözüm ortağı olmasının yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinir.

Diğer Hizmetlerimiz

Kara Taşımacılığı

Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya ,İsviçre .Avrupa’dan 3. Dünya ülkelerine, ayrıca Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Tacikistan, Kırgızistan gibi ülkelere komple araç taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Madencilik

OMH Madencilik; taş ve maden ürünleri üretimi ile bölgesinde hizmet vermektedir. Ünye-Niksar Karayolu, Çatalpınar Mevkii'nde faaliyet gösteren OMH Madencilik, yol çakıllama, dolgu malzemesi, kum, hafriyat ve taşımacılık alanında uzun yıllar verdiğimiz gayret ve azmi, yapmış olduğumuz

Petrol ve Doğalgaz

Hamarat Petrol; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İstasyonlarımızda; yağ kontrolü, cam silme, ve lastik hava basınç kontrolü, tüm müşterilerimize standart sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Yağ değişimi ve oto dış yıkama hizmetlerimizde ücretsiz verilmektedir.