Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna Nakliye Firmaları

Uluslararası Nakliye firmalarını nasıl tercih etmelimiyim?

Ülkemizde Nakliye hizmetleri veren bir çok firma mevcuttur fakat uluslararası nakliyat daha fazla farklılık göstermektedir. Nedir bu farklılıklar bunları birlikte inceleyelim.

Güvenli Firma

Nakliyat olacak eşya yada ürününüzün çok önemli olduğu ve firmaya mutlaka güven duymanız gerektiğini unutmayınız. Gümrük işlemlerinin sorunsuz yapabilen daha önce bununla ilgili referansları olan firmaları tercih etmenizde büyük önem vardır.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman operasyon personelleri, şefleri ve müdürlerimiz ile araçlarımızı 7/24 izleyerek dilediğiniz zaman araçlarımızın nereden olduklarını isteleyebiliyor ve sizi bilgilendirebiliyoruz. 

Ukrayna Nakliye Firması olarak 100'lerce referansımızda sizde yerinizi almak istiyorsunuz hemen bize ulaşabilirsiniz

Diğer Hizmetlerimiz

Kara Taşımacılığı

Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Danimarka, Avusturya ,İsviçre .Avrupa’dan 3. Dünya ülkelerine, ayrıca Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Tacikistan, Kırgızistan gibi ülkelere komple araç taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Madencilik

OMH Madencilik; taş ve maden ürünleri üretimi ile bölgesinde hizmet vermektedir. Ünye-Niksar Karayolu, Çatalpınar Mevkii'nde faaliyet gösteren OMH Madencilik, yol çakıllama, dolgu malzemesi, kum, hafriyat ve taşımacılık alanında uzun yıllar verdiğimiz gayret ve azmi, yapmış olduğumuz

Petrol ve Doğalgaz

Hamarat Petrol; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İstasyonlarımızda; yağ kontrolü, cam silme, ve lastik hava basınç kontrolü, tüm müşterilerimize standart sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Yağ değişimi ve oto dış yıkama hizmetlerimizde ücretsiz verilmektedir.